SIA Lanordija

Juridiskā adrese:
Ulbrokas iela 44a
Rīga, LV-1021
Tālrunis birojā:
+371 67553372
Fakss: +371 67553356
SIA "LaNordija"
NR LV40003674543
 

Pārdošana

Liene Osipoviča liene.osipovica@lanordija.lv Tirdzniecības direktore Mob. +371 28319552
Iveta Zalāne iveta.zalane@lanordija.lv Lielo klientu vadītāja Mob. +371 25666185
Iveta Dreimane iveta.dreimane@lanordija.lv Tirdzniecības pārstāvis
(Kurzeme, Zemgale)
Mob. +371 26390348
Kaspars Salmiņš kaspars.salmins@lanordija.lv Tirdzniecības pārstāvis
(Rīga, Jūrmala)
Mob. +371 28619172
Artūrs Vēveris arturs.veveris@lanordija.lv Tirdzniecības pārstāvis
(Vidzeme, Latgale)
Mob. +371 28688646
Paulis Motmillers paulis.motmillers@lanordija.lv Palīgmateriālu un dekorāciju
kat. vadītājs
Mob. +371 27801977
Ieva Ozolanta ieva.ozolanta@lanordija.lv Lielo klientu vadītāja Mob. +371 26403558
Linda Nagle linda.nagle@lanordija.lv Tele-pārdevējs Mob. +371 26609295; +37167553372
Elīna Bērziņa elina.berzina@lanordija.lv Tele-pārdevējs Mob. +371 29443347; +37167553372

Tehnologi / konsultanti

Marika Bērziņa marika.berzina@lanordija.lv Produktu tehnologs / konsultants Mob. +371 26434481
Iveta Sokolova iveta.sokolova@lanordija.lv Produktu attīstība Mob. +371 26344957

Noliktava un Loģistika

Jānis Daņilovs janis.danilovs@lanordija.lv Noliktavas un loģistikas vadītājs Mob. +371 28679389

Iepirkumi un Kvalitāte

Ojārs Skadiņš ojars.skadins@lanordija.lv Iepirkumu vadītājs Mob. +371 20250141
Ksenija Gapešina ksenija.gapesina@lanordija.lv Kvalitātes speciāliste Mob. +371 27867732
Laura Kalniņa laura.kalnina@lanordija.lv Iepirkumu speciāliste Mob. +371 26695582

Administrācija

Agris Rudmiezis agris.rudmiezis@lanordija.lv Direktors Mob. +371 29332265
Baiba Sloka baiba.sloka@lanordija.lv Finansu vadītāja Mob. +371 26546649