SIA Lanordija

Juridiskā adrese:
Zvaigžņu iela 1, Spilve, Babītes pagasts, Latvija, LV-2101
Tālrunis birojā:
+371 67553372
lanordija@lanordija.lv
SIA "LaNordija"
NR LV40003674543
 

Pārdošana

Kaspars Krūmiņš kaspars.krumins@lanordija.lvTirdzniecības vadītājsMob. +371 20250141
Iveta Zalāne iveta.zalane@lanordija.lvLielo klientu vadītājaMob. +371 25666185
Evija Gabrāne
evija.gabrane@lanordija.lv
Biznesa attīstības vadītājaMob. +371 28319552
Iveta Dreimane iveta.dreimane@lanordija.lvTirdzniecības pārstāve
(Kurzeme, Zemgale)
Mob. +371 26390348
Kaspars Salmiņš kaspars.salmins@lanordija.lvTirdzniecības pārstāvis
(Rīga, Jūrmala)
Mob. +371 28619172
Artūrs Vēveris arturs.veveris@lanordija.lvTirdzniecības pārstāvis
(Vidzeme, Latgale)
Mob. +371 28688646
Paulis Motmillers paulis.motmillers@lanordija.lvPalīgmateriālu, dekoru un saldēto produktu kategorijas vadītājsMob. +371 27801977
Vineta Ginko vineta.ginko@lanordija.lvPalīgmateriālu, dekoru un saldēto produktu kat. tirdzniecības pārstāveMob. +371 26434481
Laima Bergmane laima.bergmane@lanordija.lvKlienta apkalpošanas speciāliste Mob. +371 29443347;
+371 26609295
Anastasija Verbicka
anastasija.verbicka@lanordija.lv
Klientu apkalpošanas speciālists Mob. +371 29443347;
+371 26609295

Tehnologi / konsultanti

Madara Bartule
madara.bartule@lanordija.lv
Produktu tehnologs / konsultanteMob. +371 26403558

Noliktava un Loģistika

Jānis Daņilovs janis.danilovs@lanordija.lvNoliktavas un loģistikas vadītājsMob. +371 28679389

Iepirkumi un Kvalitāte

Laura Kalniņa laura.kalnina@lanordija.lvIepirkumu vadītājaMob. +371 26695582
Kristīne Broka kristine.abelniece@lanordija.lvKvalitātes speciālisteMob.+371 22048984
Liene Gurkovska liene.gurkovska@lanordija.lv Iepirkumu speciālisteMob. +371 29172223

Administrācija

Agris Rudmiezis agris.rudmiezis@lanordija.lvIzpilddirektorsMob. +371 29332265
Baiba Sloka baiba.sloka@lanordija.lvFinansu vadītājaMob. +371 29226775