Par mums

SIA Lanordija

Latvijā ir zināms jau vairāk kā 15 gadus. Šos gadus mēs patiesi esam strādājuši saviem klientiem – konditorejas izstrādājumu ražotājiem, maizes ceptuvēm, šokolādes un saldējuma ražotājiem kā arī kafejnīcām un restorāniem. Lanordija ir uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi, ko raksturo jaunības dinamisms ar nepārtrauktu vēlmi augt un attīstīties.

Uzņēmumā strādā 24 cilvēki – pieredzējuši produktu tehnologi, zinoši pārdevēji un atbildīgs noliktavas un loģistikas personāls.

SIA Lanordija pieder vienam no lielākajam Norvēģijas uzņēmumam ORKLA ASA un ir daļa no tās grupas Orkla Food Ingredients (OFI).

Mācību centrā

2009. gadā SIA Lanordija atvēra savu mācību centru, kas pilnībā tika atjaunots un uzlabots 2014. gada vasarā. Visi oriģinālie un skaistie produkti, kas tiek rādīti tirgū, ir izstrādāti šajā mācību centrā.

Mūsu mācību centrs veic šādas darbības:

Pārbauda jaunus produktus

Izstrādā jaunas produktu idejas un konceptus

Organizē dažādus seminārus un apmācības saviem klientiem

Mācību centrā katru dienu darbojas un jaunus produktus izstrādā pieredzējuši tehnologi/konsultanti:

Marika Bērziņa ar vairāk kā 15 gadu stāžu konditorejas izstrādājumu ražošanā. Lielu prieku sagādā darbs ar šokolādi un marcipānu.

Iveta Sokolova ar vairāk kā 20 gadu stāžu maizes un smalkmaizīšu ražošanā. Inovatīva, virzīta uz produktu attīstību.

Noliktava un loģistika

Mūsu noliktavas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām:

Divas atsevišķas kameras ar speciālām temperatūrām: +4oC, kurā uzglabā raugu un +10oC, kurā uzglabā margarīnu un dažādus pildījumus. Kā arī noliktavas telpas, kurās uzglabā citus pārtikas produktus.

Uzņēmumā ir atsevišķi uzglabāšanas un komplektēšanas punkti, kā arī automātiskā preču kustības sistēma.

Pilnīga produkta izsekojamības iespējamība –  no ražotāja līdz klientam.

Alergēnu kontrole.

Arī produktus saviem klientiem piegādājam pēc augstākajiem standartiem, nodrošinot temperatūras kontroli, izdrukas un laipnus šoferus.