Par mums

SIA Lanordija

Latvijā ir zināms jau vairāk kā 19 gadus. Šos gadus mēs patiesi esam strādājuši saviem klientiem – konditorejas izstrādājumu ražotājiem, maizes ceptuvēm, šokolādes un saldējuma ražotājiem kā arī kafejnīcām un restorāniem. Lanordija ir uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi, ko raksturo jaunības dinamisms ar nepārtrauktu vēlmi augt un attīstīties.

Uzņēmumā strādā 24 cilvēki – pieredzējuši produktu tehnologi, zinoši pārdevēji un atbildīgs noliktavas un loģistikas personāls.

SIA Lanordija pieder vienam no lielākajiem Norvēģijas uzņēmumiem ORKLA ASA un ir daļa no tam piederošā uzņēmuma Orkla Food Ingredients (OFI).

Inovāciju centrs

2009 gadā SIA Lanordija izveidoja savu inovāciju centru. 2022. gada sākumā mūsu inovāciju centrs pārcelās uz jaunākām, plašākām un modernākām telpām. Visi oriģinālie un skaistie produkti, kas tiek rādīti tirgū, ir izstrādāti šajā inovāciju centrā.

Inovāciju centra uzdevumi ir:

Pārbaudīt jaunus produktus

Izstrādāt jaunas produktu idejas un konceptus

Organizēt dažādus seminārus un apmācības gan saviem klientiem, gan uzņēmuma komandai

Inovāciju centrā katru dienu darbojas un jaunus produktus izstrādā pieredzējuši speciālisti:

Iveta Sokolova ar vairāk kā 30 gadu stāžu maizes un smalkmaizīšu ražošanā. Inovatīva, virzīta uz produktu un konceptu attīstību.

Elīna Boguša ar vairāk kā 10 gadu pieredzi konditorejas izstrādājumu ražošanā. Lielu prieku sagādā darbs ar šokolādi un dažādu tekstūru kombināciju veidošana kūkām un dekoriem. Lielāko gandarījumu sniedz savu ideju un vīziju īstenošana.

Noliktava un loģistika

Mūsu noliktavas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām:

Plaša noliktava ar papildus divām atsevišķām uzglabāšanas vietām, kurās tiek nodrošināta temperatūras kontrole +4⁰C un +10⁰C.

Uzņēmumā ir atsevišķi komplektēšanas punkti, kā arī automātiskā preču kustības sistēma.

Pilnīga produkta izsekojamības iespējamība – no ražotāja līdz klientam.

Produktus saviem klientiem piegādājam pēc augstākajiem standartiem, kas sertificēti ar BRC standartu.